Михайло Демішкан
Програміст

Звернувся в цю компанію для установки охоронної сигналізації — дуже швидко і кваліфіковано дали відповідь на всі питання, що цікавлять мене питання. Було запропоновано 2 варіанти дротову (відразу не сподобалася, тільки доробили ремонт на квартирі), і бездротову (трохи дорожче, але воно того варте).
Встановили бездротову сигналізацію фірми Ajax.
Дуже задоволений, монтаж 30 хв і ніяких проблем. Всі повідомлення про постановку на охорону приходять прямо на телефон.
Після монтажу приїхала мобільна група цієї організації для взяття моєї квартири під охорону. Приїхало 2 досить фізично розвинених і видно що тренованих людини зі зброєю.
Послуги і технічне забезпечення роботи фірми мені сподобалися.
Рекомендую всім цю фірму.

Дмитрій Руденко
Бізнесмен

Звернувся в цю компанію щоб взяли під охорону будинок. Приїхали монтажники, сигналізацію поставили швидко. Через 2 тижні намагалися пограбувати будинок, група приїхала швидко і злодія впіймали на місці. Рекомендую послуги даної фірми.

Дмитрий Руденко
Бизнесмен

Обратился в данную компанию чтоб взяли под охрану дом. Приехали монтажники, сигнализацию поставили быстро. Через 2 недели пытались ограбить дом, группа приехала быстро и вора поймали на месте. Рекомендую услуги данной фирмы.

Михаил Демишкан
Программист

Обратился в данную компанию для установки охранной сигнализации — очень быстро и квалифицированно дали ответ на все интересующие меня вопросы. Было предложено 2 варианта проводная (сразу не понравилась, только доделали ремонт на квартире),  и беспроводную (немного дороже, но оно того стоит).
Установили беспроводную сигнализацию фирмы Ajax.
Очень доволен, монтаж 30 мин и никаких проблем. Все сообщения о постановке на охрану приходят прямо на телефон.
После монтажа приехала мобильная группа этой организации для взятия моей квартиры под охрану. Приехало 2 довольно физически развитых и видно что тренированных человека с оружием.
Услуги и обслуживание этой фирмы мне понравились.
Рекомендую всем эту фирму.