З НАМИ – РЕАЛЬНО БЕЗПЕЧНІШЕ!

A1 Сек’юріті Груп

Біла Церква

Вибір охоронної компанії – дуже відповідальний крок, до якого варто ставитись серйозно. Це саме той випадок, коли ви можете роками сплачувати послуги охорони, але у тому єдиному випадку, коли ви потребуватимете допомоги, її може і не бути.

Нажаль, на ринку охоронних послуг забагато компаній, що працюють за таким принципом.

Але якщо ви на нашому сайті – ви на правильному шляху з вибору охоронної компанії у Білій Церкві та Білоцерківському районі.

Про нас

A1 Сек'юріті Груп
Біла Церква

Вибір охоронної компанії – досить відповідальний крок. Важливо усвідомлювати, що послуги охорони може надавати багато компаній, але якщо ви бажаєте нанійно захистити себе та своє майно – варто звернутись до професіоналів.

Охоронна компанія А1 Сек’юріті Груп Біла Церква вже майже 15 років надає послуги з охорони власності, об’єктів, приміщень, послуги з фізичної охорони та відеонагляду.

Ми використовуємо найсучасніші охоронні системи, що надійно захистять ваше майно, і є офіційним партнером компанії AJAX – найбільш надійної бездротової системи безпеки в Європі.

Фізичну охорону забезпечують понад 200 підготовлених та повністю екіпірованих охоронців регулярно проходять підвищення кваліфікації, і гарантують швидке та безпечне реагування на виклики та найвищий рівень охорони фізичних осіб.

Отже, якщо ви обираєте пультову охорону у Білій Церкві та Білоцерківському районі – обирайте А1 Сек’юріті Груп. Телефонуйте просто зараз, щоб дізнатись вартість послуг охорони.

Адже з нами – реально спокійніше!

2500
Підключених об'єктів
15
Років досвіду
200
Професіоналів

Про нас Як ми працюємо

Після того, як замовник приймає рішення встановити охоронну сигналізацію, співробітники компанії оцінюють ризики об’єкту та розробляють найоптимальнішу систему захисту.

 • 01
  Виїзд наших спеціалістів
 • 02
  Розробка системи захисту
 • 03
  Підготовка договору
 • 04
  Встановлення та запуск системи

Контакти Зв'яжіться з нами

Якщо у вас виникли питання, пропозиції та побажання, зв’яжіться з нами через форму зворотнього зв’язку.  Ми опрацюємо ваше звернення та відповімо у максимально короткий термін.


Що ми робимо Наші послуги

Є питання? Телефонуйте

+380672363332

+380503158200

Відгуки Що кажуть наші клієнти

Михайло Демішкан
Програміст

Звернувся в цю компанію для установки охоронної сигналізації - дуже швидко і кваліфіковано дали відповідь на всі питання, що цікавлять мене питання. Було запропоновано 2 варіанти дротову (відразу не сподобалася, тільки доробили ремонт на квартирі), і бездротову (трохи дорожче, але воно того варте). Встановили бездротову сигналізацію фірми Ajax. Дуже задоволений, монтаж 30 хв і ніяких проблем. Всі повідомлення про постановку на охорону приходять прямо на телефон. Після монтажу приїхала мобільна група цієї організації для взяття моєї квартири під охорону. Приїхало 2 досить фізично розвинених і видно що тренованих людини зі зброєю. Послуги і технічне забезпечення роботи фірми мені сподобалися. Рекомендую всім цю фірму.

Дмитрій Руденко
Бізнесмен

Звернувся в цю компанію щоб взяли під охорону будинок. Приїхали монтажники, сигналізацію поставили швидко. Через 2 тижні намагалися пограбувати будинок, група приїхала швидко і злодія впіймали на місці. Рекомендую послуги даної фірми.

Захисти

свою сім'ю та житло

Насамперед варто застрахувати своє майно та нерухомість. Це допоможе у випадку, якщо крадії не тільки заберуть найцінніше, але і зіпсують те, що не змогли забрати. Обираючи страховку від крадіжки, варто також звернути увагу на додаткові ризики як розбій та хуліганство, стихійні лиха, вибухи, аварії протипожежних, отоплювальних, водопровідних та каналізаційних систем. 

Що нового Недавні новини

Нам довіряють найкращі
На початку жовтня охоронна компанія А1 Сек’юріті Груп підписала договір про співробітництво з групою компаній “Венбест”. Під охорону А1 у м. Біла ...
Теперь – еще надежнее
Охоронна компанія А1 збільшила парк автомобілів, і з початку вересня на цілодобове чергування виходить 4 групи швидкого реагування.