Охоронна компанія А1 Сек’юріті Груп завжди турбується про високу якість обслуговування своїх клієнтів. Встановлене нами обладнання для охорони відрізняєтся високим рівнем надійності. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру та прагнемо довгострокової надійної співпраці. У цьому розділі надана інформація, що полегшить комунікацію компанії з клієнтом

  • У розділі “Способи оплати” можна знайти оптимальний варіант сплати за послуги охорони. Ви можете зробити це як через розрахунковий рахунок, так і за допомогою онлайн-банкінгу Приват24. Для сплати послуг охорони ви можете скористатися наданими реквізитами компаній та інструкцією для оплати у Приват24. Для отримання зразку платіжного доручення вам необхідно у списку організацій обрати відповідну компанію, з якою укладено договір.
  • Розділ “Як працює система” надасть вам відповіді на найважливіші питання щодо підбору та встановлення охоронних систем, організації комплексних заходів безпеки, ознайомить з переліком можливостей групи компаній А1.
  • Розділ “Поради з безпеки” надасть вичерпну інформацію стосовно збереження вашого майна. Обов’язково ознайомтесь з цими матеріалами, аби захистити себе і свою родину від неприємних сюрпризів.

Для зручності спілкування на сайті компанії існує форма зворотнього зв’язку, де менеджери у короткій термін нададуть вичерпну відповідь на будь яке питання.