Після того, як клієнт прийняв рішення заключити з нами договір на послуги охорони, на об’єкт виїздить спеціаліст для оцінки потенційних ризиків. Після погодження проекту робот встановлюється обладнання для охорони, перевірки та підключення до пульту централізованого нагляду компанії А1 Сек’юріті Груп Біла Церква. Інсталяція обладнання займає мінімальну кількість часу, без втрат для інтер’єру, та всього за один візит.

Охоронна система для будинку, квартири, офісу або котеджу представляє собою комплект дротового або бездротового обладнання, що з часом може бути замінене або доповнене за бажанням замовника. Якісне обладнання дозволяє надійно охороняти об’єкт, не турбуючи при цьому замовника. А виїзд Групи швидкого реагування на об’єкт здійснюється добре підготовленими та перевіреними співробітниками.

Наша компанія здійснює охорону офісних приміщень, підприємств, квартир, приватних будинків, котеджів та інших об’єктів. Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутись до консультантів компанії А1 Сек’юріті Груп Біла Церква за номером: (050)315-82-00, (067)236-33-32