Щоб краще зрозуміти тенденції на ринку систем відеоспостереження, потрібно визначити особливості як аналогових, так і IP-систем. Сьогодні аналогові системи вже відійшли у минуле, і єдина їх цінність – це невисока ціна. Існує і ряд недоліків.

Погана роздільна здатність

Зернисті, розмиті і темні зображення, які отримували користувачі старих аналогових систем відеоспостереження, не дуже допомагали у виявленні загроз або доказів того, що сталося.

Обмежений огляд

Звертаючи увагу на те, що аналогові відеокамери спостереження не можуть похвалитися хорошою роздільною здатністю, якщо виникає потреба роздивитись об’єкти, які знаходяться далеко від них, проблема ускладнюється. Запис того, що відбувається на відстані 30 метрів від камери відеоспостереження, може виявитися абсолютно непридатним як доказ скоєного злочину. Зазвичай ця проблема вирішувалася шляхом встановлення більшої кількості відеокамер безпеки.

У разі додавання в систему додаткових камер відеоспостереження було потрібно більше місця для зберігання відео і, можливо, нові відеореєстратори з підтримкою більшої кількості відеокамер. Для установки кожного нового пристрою були потрібні послуги фахівця. В кінцевому підсумку, витрати істотно зростали. Хоча аналогова система відеоспостереження коштує дешевше, ніж система IP-відеоспостереження, в результаті вона обійдеться користувачам набагато дорожче і створить для них набагато менше переваг.

Обмежений вибір місця розташування

Чим далі від відеореєстратора буде знаходитися аналогова відеокамера спостереження, тим більше кабелю вам буде потрібно для введення її в експлуатацію.