Роздільна здатність камери відеоспостереження є одним із найважливіших факторів, що впливають на вибір обладнання. Запис, зроблений системою відеоспостереження з високою роздільною здатністю, дозволить користувачам роздивитись на відео всі деталі. Висока роздільна здатність дає можливість наближати в кадрі об’єкти, що знаходяться від камер спостереження на великій відстані, без втрати якості. IP-камери відеоспостереження також можуть відмінно “бачити” в темряві, розпізнавати обличчя і виявляти рух, багато в чому перевершуючи в своїх можливостях традиційні аналогові системи відеоспостереження.

Віддалений доступ і бездротовий зв’язок

Бездротові IP-камери відеоспостереження позбавлять вас від проблем із дротами. Їх легко встановлювати, вам не потрібно буде купувати кабель і свердлити стіни. Додавання в систему нових мережевих камер відеоспостереження або заміна розташування обладнання не створять для вас жодних проблем. Можливість підключення пристроїв до мережі Інтернет дозволяє використовувати такі функції, як віддалений доступ для перегляду відео камер в режимі реального часу. Використовуючи будь-який пристрій, підключений до мережі, включаючи планшет, комп’ютер або смартфон, користувачі можуть в будь-який час подивитися, що відбувається у них вдома або на роботі.

Економія ємності зберігання

У мережевих системах відеоспостереження використовуються новітні кодеки стиснення відео без втрати якості. Завдяки новим технологіям, користувачі можуть економно витрачати пам’ять сховища, в той же час отримуючи відео найвищої якості.

Таким чином, обираючи цифрову систему відеоспостереження, ви обираєте надійний захист у будь якій ситуації.