• Пультова охорона квартири – найнадійніший захист вашого майна в цілодобовому режимі, поєднана з моментальним реагуванням мобільних підрозділів приватної охорони.
  • Запропоновані комплекти обладнання – це оптимальне поєднання ціни та якості датчиків.
  • Система охорони квартири дозволяє підібрати кількість та призначення датчиків, виходячи з параметрів вашої квартири, поверху, кількості кімнат та загальної площі приміщення. За рахунок великої кількості зон, широкого вибору датчиків та багатьох додаткових функцій, забезпечується оптимальна для вашої будівлі система охорони.
  • Охоронне обладнання також успішно захищає від проникнення на об’єкт, пожежі, витоку газу та протікання води, що робить його надзвичайним помічником у системі комплексної безпеки.
  • SMS-сповіщення: можливість налаштувати сповіщення клієнта про зміну статусу стану охоронної системи та всії подій на об’єкті.
  • GSM-сигналізація для квартири є безпровідною, що дозволяє їй легко вписатися у будь який інтер’єр. Обладнання розміщене всередині квартири та надійно захищене від можливих дій зловмисників.
  • Обладнання встановлюється власною технічною службою компанії А1 Сек’юріті Груп Біла Церква, що гарантує виключно якісне та професійне встановлення  GSM-сигналізації для квартири.
  • Наша чергова частина контролює всі сигнали з об’єктів у режимі 24/7, без вихідних та свят.
  • Пультова охорона квартир від А1 Сек’юріті Груп – це запорука збереження вашого майна від зловмисників!

Пультова охорона квартир стала однією з найбільш популярних послуг в останній час. Незважаючи на відеокамери, домофони, секретні замки та сталеві двері, статистика квартирних крадіжок невблаганна. Охорона квартир стала ще більш актуальною у зв’язку з фінансовою нестабільністю, і, як наслідок, із збільшенням числа шахраїв та зловмиників, що зазіхають на чуже майно.

Встановлення охоронної сигналізації квартири дозволить зберегти своє житло та майно від зазіхань, та гарантувати безпеку членів сім’ї. При встановленні охоронної сигналізації в квартирі можна використовувати безпровідні датчики, що не потребують додаткових комунікацій.

Пультова охорона квартир від компанії А1 Сек’юріті Груп має і інші переваги: зокрема, спрацьовує сигнал “зняття охорони за примусом”, якщо злочинець намагається проникнути у житло разом з власником.

Якщо вас цікавить пультова охорона квартир, або фізична охорона житла, ви хочете поставити квартиру на охорону та дізнатись вартість пультової охорони житла, зв’яжіться з менеджером нашої компанії за номером 050-315-82-00, або 067-236-33-32.