Група компаній А1 надає послуги з фізичної охорони

1. Охорона об’єктів замовника силами співробітників компанії
Наші переваги:

  • добре мотивовані і нормально оплачувані співробітники;
  • фізично і професійно підготовлені;
  • забезпечені спецзасобами (при необхідності – табельну зброю)
  • підтримка ГБР компанії;
  • контроль на об’єкті мобільної чергової частини.

2. Надання послуги “Мобільна тривожна кнопка” в межах м. Біла Церква
Мобільний додаток, який встановлюється на будь-який сучасний сматфоні, і надає вам можливість викликати екстрену допомогу в разі настання небезпечної ситуації. При активації тривожної кнопки пульт отримуе сигнал тривоги, і на ваші координати GPS негайно виїжджає група швидкого реагування для захисту.

3. Експрес охорона
Експрес охорона – це супровід фізичних осіб озброєними охоронцями при здійсненні операцій купівлі-продажу, ювелірів, касирів, і в інших випадках, коли необхідний захист матеріальних цінностей. За необхідності А1 Секьюріті Груп надає автотранспорт компанії.

4. Супровід вантажу
Компанія надає послугу супроводу і охорони цінних вантажів юридичних і фізичних осіб на великі відстані автомобільним і залізничним транспортом.

5. Організація охорони заставного майна
Надання послуг з технічної і фізичної охорони об’єктів застави. Важливо! Фахівці компанії А1 Секьюріті Груп працюють виключно в рамках чинного законодавства. Для взяття під охорону об’єкта заставного майна замовнику необхідно надати оригінали документів, що підтверджують його право розпоряджатися цим майном.

6. Охорона агросектора
Мобільна охорона на автотранспорті агрофірм (поля, ставки), в тому числі за допомогою квадрокоптерів. За необхідності співробітники забезпечуються табельною зброєю.
Забезпечення відеоспостереження і фізичної охорони в місцях відстою техніки, контроль кількості палива і GPS-трекінг найманої техніки.

7. Охорона порядку
Послуги з охорони порядку на весіллях, випускних вечорах, виставках, зборах та інших масових заходах.