Пультова охорона – це комплекс заходів, що застосовується для охорони об’єкту та складається з охоронної сигналізації, системи моніторинга та виїзду групи швидкого реагування на об’єкт, що охороняється, при отриманні сигналу тривоги на пульт цілодобово. 

Система охоронної сигналізації об’єкту встановлюється для захисту від:

  • нелегального проникнення на об’єкт, що охороняється;
  • для захисту з використанням “тривожної кнопки” від протизаконних дій третіх осіб на об’єкті.

Група компаній А1 надає сервіс з проектування, монтажу та обслуговуванню охоронних систем будь яких типів складності.

Наразі група компаній А1 обслуговує більше двох з половиною тисяч об’єктів у м. Біла Церква та Білоцерківському районі. Ми маємо можливість приймати на пульт централізованого нагляду (ПЦН) провідні системи Оріон, Тірас, NX, та безпровідні системи Ajax, NX, Орион, Орион Нова.

Надаємо послуги цілодобового відеопульту та прийом сигналу відеонагляду від об’єкта, що охороняється, та оперативне реагування ГШР. Локація обслуговування пультової групи – Біла Церква та Білоцерківський район.

Цілодобово на лінії знаходяться чотири групи швидкого реагування (ГШР) на сучасних автомобілях, обладнаних системою GPS-навігації. Співробітники ГШР екіпіровані спецзасобами та службовою тебельною зброєю.

Встановлюйте пультову сигналізацію від А1 Сек’юриті Груп у місті Біла Церква та районі. Ми потурбуємось про збереження вашого майна!