Системи відеоспостереження є одними з найбільш популярних і надійних систем безпеки. Система відеоспостереження складається з відеокамери, засобу запису (відеореєстратор) і відтворення (монітор).

Всі системи відеоспостереження поділяють на дротові і бездротові.

Група компаній А1 надає послуги з консультування, проектування, монтажу та інсталяції внутрішніх і зовнішніх систем відеоспостереження будь-якої складності, аналогових та цифрових.

Цифрове відеоспостереження (ip) забезпечує більш якісне зображення, ніж аналогове (ahd), внаслідок чого цифрові камери спостереження трохи дорожче.

Всі системи відеоспостереження надають можливість віддаленого доступу через інтернет.

У нашій компанії ви можете замовити систему відеоспостереження “під ключ”, від недорогої  до сучасної, з масою технічних «наворотів»!

В даний час система відеоспостереження вже не є чимось супер-дорогим, а є невід’ємною частиною безпеки особистості і майна відповідальної людини.

Ми сформували пакетні пропозиції відеоспостереження – від недорогих, але реально працююючих, до роботизованих IP систем SPEED DOME. Організація системи відеоконференцій типу “віддалений директор-підлеглі”.

Наші партнери в магазині «Захист» м.Біла Церква, вул. Леваневського 47/1, оформили робочий стенд систем відеоспостереження, де ви можете на власні очі побачити відмінності аналогового і цифрового відеоспостереження, дізнатися, як виглядає IP-відеореєстратор, ознайомитися з системою “розумний будинок” і системою контролю доступу (СКУД), і безліччю інших корисних технічних рішень .

На ПЦС компанії А1 реалізовано інтегральне рішення прийому-передачі відеосигналу від об’єкту, що охороняється, в режимі реального часу (відеопульта).

Це дуже актуально для забезпечення комплексної охорони на віддалених об’єктах, і на об’єктах підвищеної охоронної безпеки (банки, обмінні пункти), де принципово важлива швидкість реагування на події.