Фізична охорона

це комплекс охоронних заходів, які виконуються нашими кваліфікованими спеціалістами, які спрямовані на забезпечення безперебійної роботи вашого об’єкта,  який знаходиться під охороною, і збереження матеріальних цінностей, життя працівників та клієнтів
Експрес охорона2

Експрес охорона — це заходи спеціально навчених спеціалістів, щодо збереження життя або майна клієнта, при необхідних ситуаціях, обумовлених заздалегідь.

Дана послуга є дуже актуальною в наш неспокійний час та може знадобитися не тільки бізнесменам, а будь-якому громадянину України. Непередбачувана вечірня прогулянка незнайомим районом, разова необхідність перевезти велику суму грошей або інших цінностей, супровід дітей та підлітків – всі ці ситуації є потенційно небезпечними.

Ми готові оберігати вас або ваше майно та забезпечити експрес охорону в будь-який незрозумілій ситуації. Кількість охоронців і необхідність автотранспорту ви визначаєте самі, все обговорюється в індивідуальному порядку.

Важливо! Послуга включає тільки супровід фізичних осіб, співробітники охорони діють виключно в рамках чинного законодавства.

Охорона порядку

Що ми маємо на увазі, коли пропонуємо своїм клієнтам послугу охорони порядку?

Охорона порядку охоплює комплекс необхідних мір щодо утримання безпечної атмосфери під час будь-яких заходів що несуть масовий характер.

З цією метою ми організовуємо спеціальні групи професійних та підготовлених виконавців, які здійснюють таку охорону за заздалегідь розробленим проєктом на підставі договору. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб ваше замовлення на здійснення фізичної охорони порядку було виконане найкращим чином.

А також ми, як ліцензована компанія з охоронних послуг –  здійснюємо фізичну охорону об’єктів як в якості окремої послуги, так і в складі комплексу послуг із забезпечення безпеки комерційних і приватних споруд (будинки, квартири, склади з охороною, підприємства, офісні будівлі, торгово-розважальні центри та інші об’єкти).

Охорона вантажу

Охорона і супровід вантажів є важливим видом діяльності нашої компанії.

Відділ охорони та супроводу вантажів сформований з числа найбільш підготовлених співробітників, що мають стаж роботи щонайменш п’ять років, і які пройшли спеціальну багаторівневу підготовку. Всі співробітники забезпечені мобільним і радіо зв’язком, сучасними засобами захисту.

Охорона в дорозі просто необхідна, якщо замовник зацікавлений в тому, щоб вантаж прийшов в повному обсязі й відмінному стані.

Охорона і супровід вантажів проводиться при перевезенні різними видами транспорту на території України. Протягом всього маршруту ми надаємо докладну інформацію про проходження вантажу.

Передача вантажу нашими співробітниками здійснюється за системою «з рук в руки». За бажанням замовника, спеціальним відділом розробляється оптимальна (економічна) схема маршруту. Відділом охорони накопичено багатий досвід роботи.

Ми надаємо для супроводу вантажів не тільки співробітників охорони, а й при необхідності, машину супроводу.

Ми знаємо всі проблеми, які можуть спіткати на дорогах, і готові взяти їх рішення на себе.

Охорона агросектору

Агросектор або будь-який сільськогосподарський сектор також підлягає під нашу зону послуг з фізичної охорони, тому що це також є об’єктом на якому є матеріальні та нематеріальні цінності, що повинні знаходитися у безпосередній безпеці.

Мобільна охорона на автотранспорті агрофірм (поля, ставки), у тому числі за допомоги квадрокоптерів. За необхідністю співробітники забезпечуються табельною зброєю.

Ми забезпечуємо відеонагляд та фізичну охорону у місцях стоянки техніки, а також контроль кількості палива та GPS-трекінг найманої техніки.

a1security © All Rights Reserved – 2023