Охоронна компанія А1 Security Group встановлює не тільки системи безпеки та обладнання для охорони. Одним з найважливіших заходів у комплексі послуг є пожежна сигналізація, що пов’язана з Пультом централізованого нагляду (ПЦН) нашої компанії.

У багатьох установах, на бізнес-об’єктах та об’єктах комунального сектору встановлення протипожежної сигналізації є обов’язковим.

А1 Security Group має ліцензію та досвід з проєктування, монтажу та обслуговування систем пожежної безпеки.

ПРОТИПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

У будинках, офісах та складах датчики встановлюються у приміщеннях підвищеної пожежної небезпеки: котельнях, камінних залах, кухнях. При отриманні сигналу про пожежу негайно вживаються всі заходи задля її локалізації.

Безпека офісу, квартири чи будинку безпосередньо залежить від швидкості сповіщення про пожежу ще на стадії задимлення. Попередити пожежу набагато легше, аніж боротися з нею. Найчастіше наслідки загоряння та швидке поширення вогню приносять не лише матеріальні, а і людські жертви.

Система пожежної сигналізації є невід’ємною частиною комплексної системи безпеки об’єктів різного призначення.

Система пожарної сигналізації призначена для виявлення пожежі ще на самому початку. Завдяки сучасним датчикам пожежна сигналізація здатна виявляти найдрібніші прояви загоряння: незначне задимлення та непомітне підвищення температури, які, вірогідно, не відчує навіть людина, але безсумнівно виявить пожежна сигналізація.

Багатофункціональна організація охорони об’єкту обов’язково має включати в себе комплекс заходів протипожежного мониторінгу та раннього сповіщення на випадок виникнення позаштатної ситуації.

a1security © All Rights Reserved – 2023