Що належить до комерційної власності?

Комерційна організація — юридична особа, що ставить собі за основну мету своєї діяльності одержання прибутку, на відміну від некомерційної організації, яка не має на меті отримання прибутку і не розподіляє отриманий прибуток між учасниками.

Охорона комерційної власності

Охорона комерційної власності — це спектр послуг охорони, зокрема пультової охорони об’єктів що спрямована на захист та протидію злочинних посягань на офіси, МАФ-ів, магазинів, бізнес-центри тощо.

Охорона (фізична охорона, охорона об’єктів, сторожова охорона) поділяється на внутрішню (у штаті підприємства, що охороняється) та найману (охороною займається охоронна фірма).

Які види комерційної власності ми обслуговуємо?

Підприємницькі юридичні особи:

→ господарське товариство

→ колективне підприємство

→ приватне підприємство

→ дочірнє підприємство

→ державне підприємство

→ казенне підприємство

→ комунальне підприємство

→ виробничий кооператив
Непідприємницькі юридичні особи:

кредитна спілка ←

установа ←

споживчий кооператив ←

громадська організація ←

політична партія ←

благодійна організація ←

об'єднання співвласників житла ←

міжнародна організація ←

З чого складається охорона комерційних об’єктів?

Встановлення обладнання на об’єкт 

Тривожної кнопки, камер відеонагляду, пристроїв нічного контролю, різних датчиків: руху, задимлення, розбиття скла, відкриття дверей та вікон, протипожежної сигналізації.

Додаткові виїзди ГШР

Посилення об’єкту при необхідності додатковими силами спеціально навчених та максимально підготовлених бійців для забезпечення контролю над складними ситуаціями.

Охорона периметру об’єкта

Охорона площ будь-якого розміру: розробка індивідуальної системи охорони та пристроїв реагування в залежності від площі об’єкту, кількості працівників, графіку роботи та інших особливостей.

Моніторинг об’єкту

Захист усіх цінностей: працівників, товару, клієнтів та недопущення його розкрадання, візуальне спостереження за об’єктом, затримання порушників та їх передача працівникам поліції.

Переваги найманої охорони:

  • ви позбудетесь кадрових та соціальних проблем;
  • вас будуть охороняти справжні професіонали, котрі пройшли спеціальну підготовку;
  • охоронна фірма несе повну відповідальність за вашу безпеку та збереження майна.
Охорона комерційної власності

 Недолік внутрішньої охорони:

Згідно з законодавством, посаду охоронця може займати лише людина, котра пройшла професійну підготовку та має свідоцтво охоронця. Без цього свідоцтва працівник фірми має право працювати охоронцем лише за сумісництвом, офіційно займаючи будь-яку іншу посаду (наприклад, водій). У цьому випадку охоронець не несе ніякої відповідальності.

Якщо ви визначились щодо найманих охоронців, варто звернутись по допомогу до професіоналів. Компанія  А1 Секьюріті груп пропонує:

  • встановлення КТС;
  • пультовий моніторинг;
  • готові проєктні рішення;
  • оренда обладнання;
  • обладнання у розстрочку;
  • доступні ціни.

Нашим завданням в цій сфері є:

Кожен з наших фахівців має не тільки протидіяти збройному нападу, але і запобігати подібним ситуаціям. У разі збройного пограбування, спеціалісти охоронного агентства А1 Секьюріті Груп намагаються забезпечити безпеку відвідувачів та працівників вашого об’єкту.

Для того, щоб ваше майно було у схоронності, а персонал та відвідувачі у безпеці на об’єкті здійснюється цілий спектр заходів: охоронці, залучені в охоронну компанію, окрім спецзасобів активного захисту (газового балончика, дубинки і т. д.) укомплектовані брелоками з  Тривожною Кнопкою. Зазвичай, інспектори безпеки не чекають моменту, коли ситуація вийде з-під контролю і викличуть групу швидкого реагування у момент, коли побачать, що ситуація розмовами не вирішиться (наприклад, налаштований на скандал відвідувач не йде і продовжує конфліктувати з персоналом установи). Крім цього, комерційні об’єкти практично завжди обладнані камерами відеоспостереження, які ведуть безперервний запис. А в години, коли об’єкт не працює, його охорона здійснюється завдяки цілодобовому та безперервному спостереженню операторами на пульті централізованої охорони.

Ми готові співпрацювати з вами, вже сьогодні. Замовляйте нашу послугу з охорони комерційних об’єктів і ваша власність буде у надійних руках!

a1security © All Rights Reserved – 2023