Інженерні засоби захисту – це різні пристосування, конструкції, вироби, які призначені для створення перешкод на шляху у зловмисників.

До інженерних засобів захисту належать механічні, електронні, радіотехнічні й інші пристрої для заборони несанкціонованого доступу (входу, виходу), проносу (виносу) засобів і матеріалів і інших можливих видів злочинних дій.

Такі засоби потрібні для розв’язання таких задач:

  • охорона території підприємства і спостереження за нею;
  • охорона будинків, внутрішніх приміщень і контроль за ними;
  • охорона устаткування, продукції, фінансів і інформації;
  • здійснення контрольованого доступу до будинків і приміщень.

Компанія А1 Security Group пропонує інженерні засоби захисту

у вигляді комплексного обладнання об’єктів інженерними засобами захисту, до яких відносять обладнання периметру об’єкту, що охороняється, колючо-стрічковою огорожею (КСЗ) типу “Єгоза”, “Алебарда”, “Піранья”, накладка “Їжак” та малопомітна перешкода “Путанка”.

Ми здійснюємо виїзд до замовника для погодження системи інженерного захисту.

Інженерні засоби захисту

Егоза — спіральні, плоскі та тривимірні загородження з колючої стрічки, армованої колючої стрічки (АКС) або армованої скрученої колючої стрічки (АСКС).
В нашій країні її ще називають: колюча  егоза, спіральний бар’єр безпеки, колюча спіральна загорода, колючо-стрічкова загорода, концерти, егоза Козачка, колючий дріт егоза. У світі вона відома, як “Razor Barbed Wire”, “Razor Ribbon” або ж “Concertina Wire”.

Егоза Алебарда — колюча спіраль Алебарда прийшла на зміну егозі — колючим спіральним загородженням з колючої стрічки, яка, як егоза, обкручена навколо армувального високовуглецевого колючого дроту.
Колюча спіраль Алебарда, це сучасніша колюча загорода, яка складається з колючої стрічки, навальцьованої на високовуглецевий дріт так, що вона працює як єдине ціле.

Піранья — це спіральне колюче-ріжуче загородження виготовлене з колючої стрічки особливої форми. Особливістю є форма й розташування зубців колючої стрічки, що забезпечують надійність захисного загородження, додатково забезпечуючи безвідходність виробництва даної колючої стрічки

МПП Плутанка — це малопомітна перешкода, що являє собою об’ємне загородження з кілець високовуглецевого дроту.
Дріт дуже тонкий, отже перешкода непомітна. Відноситься до інженерних невибухових загороджень, що стримує.
Завданням такого інженерного засобу захисту є не дати можливості підійти до об’єкта. Людина потрапляє в капкан з кілець і, зазвичай, не зможе самостійно з нього вибратися.

Наші переваги:

  • ми є офіційним представником виробника у нашому регіоні;
  • маємо багаторічний практичний досвід проєктування та встановлення вищеперелічених систем;
  • маємо у штаті професійних зварювальників, необхідний інструмент та транспорт.

Також компаній А1 пропонує готові рішення з облаштування охорони об’єктів в комплексі, а саме:

  • зовнішні охоронні сигналізації типу шлейфових бар’єрів, вуличного відеонагляду, та додатково – інженерними системами з виводом на модульний пост охоронця.
  • організація “за годину” в чистому полі периметру охорони засобами мобільного бар’єру безпеки МББ-9-23.

До інженерних засобів фізичного захисту належать:

  • Природні та штучні бар’єри, які спрямовані на протидію незаконному проникненню на територію об’єкта. Але основу захисту становлять штучні бар’єри – такі, як паркан та інші види огороджень. На практиці видно, що огородження складної конфігурації здатні затримати зловмисника на достатній час до прибуття допомоги. На сьогодні нараховується значний арсенал таких засобів: від простих сітчастих до складних комбінованих огороджень, що як мінімум відлякають порушника;

 

  • Особливі конструкції периметрів, проходів, віконних і дверних плетінь, приміщень,  є надійними та безпечними для будь-яких організацій і підприємств та деяких приватних приміщень. Такі конструкції повинні убезпечувати будь-яким способам фізичного впливу зловмисників. Наприклад: механічним деформаціям, руйнуванню свердлінням, термічному і механічному різанню, вибуху й ін.; несанкціонованому доступу шляхом підробки ключів, угадування коду й ін. Одним з найбезпечніших інженерних засобів захисту проходів, приміщень, сейфів і сховищ є замки. Вони є прості, а є кодові й з програмними пристроями, що відкривають двері та сейфи тільки у певні години;

 

  • Зони безпеки, які розташовуються на об’єкті послідовно, від паркана навколо території об’єкта до місцеперебування цінностей, створюючи ланцюг перешкод (рубежів), що прийдеться переборювати кримінальному елементу. Чим складніша і надійніша перешкода на його шляху, тим довше буде подолання кожної зони та тим ймовірніше, що розташовані в кожній зоні інженерні засоби захисту виявлять наявність злодія і подадуть сигнал тривоги.

Усі інженерні засоби захисту об’єктів поділяються на 3 категорії: