Охоронна компанія  «А1 Security Group», — надаємо високоякісні послуги відеоспостереження в місті Біла Церква та регіоні.

Відеоспостереження

Щоб правильно обрати систему відеоспостереження для будь-якого вашого об’єкта будь-то будинок, офіс, агрофірма або магазин – потрібно врахувати деякі ключові особливості ↓

 • Кількість відеокамер, які необхідно встановити на об’єкті.
 • Стандарт системи відеобезпеки: IP (мережевий) або аналоговий.
 • Масштабованість і інтеграція з іншими пристроями безпеки.
Чому варто приєднатися до нас?

Відеоспостереження і системи безпеки – це не просто наша робота, а й стиль життя нашої команди. Ми постійно розвиваємося і вкладаємо душу в забезпечення охорони для своїх клієнтів та пропонуємо їм найкращі рішення і якісний сервіс. Ми надаємо послуги з консультування, проєктування, монтажу та інсталяції внутрішніх і зовнішніх систем відеоспостереження будь-якої складності, аналогових та цифрових. В А1 Security Group є спеціально навчений персонал, який займатиметься встановленням систем відеоспостереження по Білій Церкві та району.

↓ Це лише кілька з переваг А1 Security Group

 • 15 років досвіду роботи з системами відеоспостереження;
 • Надаємо послуги відеоспостереження по доступнім цінам;
 • Наші партнери в топі найкращих виробників обладнання;
 • Маємо кваліфікований персонал, які викладаються на всі 100% кожен день;
 • Надаємо гарантії якості наших послуг для всіх клієнтів;
 • У нас можна замовити систему відеоспостереження «під ключ»;
 • Є можливість підключення IP систем SPEED DOME, а також організація системи відеоконференцій «віддалений директор-підлеглі»;
 • На нашому пульті центрального спостереження реалізовано прийняття-передання відеосигналу від об’єкта, що охороняється, в режимі реального часу (відеопульт);
Відеоспостереження

Відеоспостереження 

– це одна з ключових сфер діяльності нашої команди в місті Біла Церква та регіоні. У нас ви можете отримати консультацію і замовити необхідний вид відеоспостереження. Перевагою користування послуги відеоспостереження є можливість віддаленого доступу через інтернет.

Ми співпрацюємо з виробником високоякісного обладнання Hikvision, Dahua, Uniview.

НАШІ ПОСЛУГИ

 • відеоспостереження для офісів;
 • відеоспостереження для невеликих магазинів та торгових центрів;
 • відеоспостереження для квартир та приватних будинків;
 • відеоспостереження для сільськогосподарських організацій;
 • відеоспостереження у ліфтах багатоквартирних будинків
 • відеоспостереження для заводів;
 • відеоспостереження для державних установ
 • відеоспостереження для складів

МИ ЦЕ ↓

 1. Доступна ціна на відеоспостереження;
 2. Широкий асортимент відеокамер і відеореєстраторів;
 3. Якість і надійність роботи.
Відеоспостереження

Наш консультант розповість Вам всю необхідну інформацію і разом із Вами складе технічне завдання для фахівців монтажу. Після того, як обладнання буде розміщене у вас на об’єкті, у разі виникнення будь-яких труднощів з відеоспостереженням ми надамо Вам допомогу в усуненні несправностей. Наші консультанти на першому етапі з’ясують суть проблем, якщо віддалено не буде можливості її усунути – ми відправимо до вас майстра, який усуватиме труднощі фізично на об’єкті.

Ми працюємо з різними об’єктами. Якщо Вам потрібно встановити камеру в МАФ або під’їзді – залишайте заявку у нас на сайті та ми запропонуємо Вам індивідуальне рішення. Ми впроваджуємо камери як у квартирах, приватних будинках, офісах, так і на заводах та фермах, складах.

Відеоспостереження під ключ. Ми займаємося встановленням систем відеоспостереження «Під ключ». Ми на першому етапі складемо разом із Вами технічне завдання. Далі ми виїжджаємо до вас, щоб зробити виміри на об’єкті, скласти проєктування (підберемо типи камер, розташування їх на об’єкті, складемо схему прокладання кабелю або підберемо системи IP відеоспостереження з бездротовою передачею даних). На наступному етапі ми закупимо під Ваш бюджет все необхідне обладнання та відправимо фахівців для монтажу камер, прокладання кабелів, налаштування бездротового зв’язку, встановлення записувального пристрою або сервера відеоспостереження. Ми гарантуємо обслуговування обладнання для відеоспостереження.

Наша команда відповідально підходить до виконання своєї роботи. Тому працюємо лише з якісними постачальниками відео обладнання. Для A1 важливо, щоб система відеоспостереження працювала чітко та надійно. Оскільки головним нашим завданням є ваша безпека.

Ми співпрацюємо з

Відеоспостереження

Hikvision, що є перевіреним і надійним брендом по всьому світу і які використовують нові та сучасні технології для виробництва обладнання відеоспостереження. Мають простоту монтажу та управління в сукупності з корисними технічними характеристиками, а також довговічність в експлуатації при різних умовах роботи.

Dahua, що виробляють одне з найкращих обладнання та систем безпеки. Вони виготовують відеокамери: IP, HD-SDI та аналогові моделі, які відрізняються технічними характеристиками та передачею сигналу.

Uniview, у яких всі IP камери мають окремі IP адреси, за якими можна зв’язатися з ними та зробити індивідуальне настроювання окремого обладнання, у тому числі з мобільного телефону.

Роздільна здатність камери відеоспостереження є одним із найважливіших факторів, що впливають на вибір обладнання. Запис, зроблений системою відеоспостереження з високою роздільною здатністю, дозволить користувачам роздивитись на відео всі деталі. Висока роздільна здатність дає можливість наближати в кадрі об’єкти, що знаходяться від камер спостереження на великій відстані, без втрати якості. IP-камери відеоспостереження також можуть відмінно “бачити” в темряві, розпізнавати обличчя і виявляти рух, багато в чому перевершуючи в своїх можливостях традиційні аналогові системи відеоспостереження.

Відеоспостереження
Віддалений доступ і бездротовий зв’язок

Бездротові IP-камери відеоспостереження позбавлять вас від проблем із дротами. Їх легко встановлювати, вам не потрібно буде купувати кабель і свердлити стіни. Додавання в систему нових мережевих камер відеоспостереження або заміна розташування обладнання не створять для вас жодних проблем. Можливість підключення пристроїв до мережі Інтернет дозволяє використовувати такі функції, як віддалений доступ для перегляду відео камер в режимі реального часу. Використовуючи будь-який пристрій, підключений до мережі, включаючи планшет, комп’ютер або смартфон, користувачі можуть в будь-який час подивитися, що відбувається у них вдома або на роботі.

Економія місткості зберігання

У мережевих системах відеоспостереження використовуються новітні кодеки стиснення відео без втрати якості. Завдяки новим технологіям, користувачі можуть економно витрачати пам’ять сховища, водночас отримуючи відео найвищої якості.

Таким чином, обираючи цифрову систему відеоспостереження, ви обираєте надійний захист у будь-якій ситуації.

Роздільна здатність

Зернисті, розмиті та темні зображення, які отримували користувачі старих аналогових систем відеоспостереження, не дуже допомагали у виявленні загроз або доказів того, що сталося.

Відеоспостереження
Огляд

Звертаючи увагу на те, що аналогові відеокамери спостереження не можуть похвалитися хорошою роздільною здатністю, якщо виникає потреба роздивитись об’єкти, які знаходяться далеко від них, проблема ускладнюється. Запис того, що відбувається на відстані 30 метрів від камери відеоспостереження, може виявитися абсолютно непридатним як доказ скоєного злочину. Зазвичай ця проблема вирішувалася шляхом встановлення більшої кількості відеокамер безпеки.

У разі додавання в систему додаткових камер відеоспостереження було потрібно більше місця для зберігання відео і, можливо, нові відеореєстратори з підтримкою більшої кількості відеокамер. Для установки кожного нового пристрою були потрібні послуги фахівця. В кінцевому підсумку, витрати істотно зростали. Хоча аналогова система відеоспостереження коштує дешевше, ніж система IP-відеоспостереження, в результаті вона обійдеться користувачам набагато дорожче і створить для них набагато менше переваг.

Вибір місця розташування

Чим далі від відеореєстратора буде знаходитися аналогова відеокамера спостереження, тим більше кабелю вам буде потрібно для введення її в експлуатацію.

a1security © All Rights Reserved – 2023