Пультова охорона – це комплекс заходів, що застосовується для охорони об’єкту та складається з охоронної сигналізації, системи моніторингу та виїзду групи швидкого реагування на об’єкт, що охороняється, при отриманні сигналу тривоги на пульт цілодобово.

ОБЕРІТЬ ТИП ВЛАСНОСТІ

Квартири, будинки, садиби

Магазини, офіси, МАФ-и

Охорона мініскладів, складів

Система охоронної сигналізації об’єкту встановлюється для захисту від:

  • нелегального проникнення на об’єкт, що охороняється;
  • для захисту з використанням “тривожної кнопки” від протизаконних дій третіх осіб на об’єкті.

А1 надає сервіс з проєктування, монтажу та обслуговуванню охоронних систем будь-яких типів складності.

А1 обслуговує понад дві з половиною тисяч об’єктів у м. Біла Церква та Білоцерківському районі. Ми маємо можливість приймати на пульт централізованого нагляду (ПЦН) провідні системи Оріон, Тірас, NX, та безпровідні системи Ajax, NX, Орион, Орион Нова.

Надаємо послуги цілодобового відеопульту та прийом сигналу відеонагляду від об’єкта, що охороняється, та оперативне реагування ГШР. Локація обслуговування пультової групи – Біла Церква та Білоцерківський район.

Цілодобово на лінії знаходяться чотири групи швидкого реагування (ГШР) на сучасних автомобілях, обладнаних системою GPS-навігації. Співробітники ГШР екіпіровані спецзасобами та службовою тебельною зброєю.

Встановлюйте пультову сигналізацію від A1 Security Group у місті Біла Церква та районі. Ми потурбуємось про збереження вашого майна!

a1security © All Rights Reserved – 2023