Багаторічний досвід роботи в цій спеціалізації дає перевагу над іншими охоронними підприємствами – охорона володіє досвідом в забезпеченні захисту в закладах, в різних ситуаціях і подіях.

Наша охоронна структура має досвід володіння зброєю, рукопашним боєм, а також швидко діє в різних ситуаціях.  Індивідуально здійснюється підбір охоронного обладнання для кожного об’єкту.

Охорона складських приміщень

В даний пакет входять такі послуги:

  • Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово);
  • Виїзд екіпажів мобільного реагування по сигналу тривоги;
  • Безплатне технічне обслуговування сигналізації в робочий період;
  • Персональний менеджер з питань безпеки;
  • Програма лояльності;
  • За вашим бажанням підключається послуга страхової компанії.

Послуга ідеально підходить для представників різного типу бізнесу, які мають складські приміщення. Завдяки сукупності низької ціни та високої якості безпеки, це послуга є важливою на ринку охорони. У нього входять всі найважливіші функції захисту майна.

Охорона складських приміщень – це послуга захисту цінностей на об’єкті та охорона самого об’єкта. Захищаючи матеріальні цінності, ми використовуємо тільки сучасне охоронне устаткування, особовий склад в хорошій фізичній формі, мобільні групи готові за лічені хвилини відреагувати на тривожне повідомлення.

Вартість охоронного обладнання для послуги “Охорона складських приміщень” прораховується індивідуально, оскільки залежить від багатьох чинників.

a1security © All Rights Reserved – 2023