Багаторічний досвід роботи в цій спеціалізації дає перевагу над іншими охоронними підприємствами – охорона володіє досвідом в забезпеченні захисту в закладах, в різних ситуаціях і подіях.

Наша охоронна структура має досвід володіння зброєю, рукопашним боєм, а також швидко діє в різних ситуаціях.  Індивідуально здійснюється підбір охоронного обладнання для кожного об’єкту.

Охорона складських приміщень

В даний пакет входять такі послуги:

  • Спостереження за системою охоронної сигналізації (цілодобово);
  • Виїзд екіпажів мобільного реагування по сигналу тривоги;
  • Безплатне технічне обслуговування сигналізації в робочий період;
  • Персональний менеджер з питань безпеки;
  • Програма лояльності;
  • За вашим бажанням підключається послуга страхової компанії.

Послуга ідеально підходить для представників різного типу бізнесу, які мають складські приміщення. Завдяки сукупності низької ціни та високої якості безпеки, це послуга є важливою на ринку охорони. У нього входять всі найважливіші функції захисту майна.

Охорона складських приміщень – це послуга захисту цінностей на об’єкті та охорона самого об’єкта. Захищаючи матеріальні цінності, ми використовуємо тільки сучасне охоронне устаткування, особовий склад в хорошій фізичній формі, мобільні групи готові за лічені хвилини відреагувати на тривожне повідомлення.

Вартість охоронного обладнання для послуги “Охорона складських приміщень” прораховується індивідуально, оскільки залежить від багатьох чинників.

Хочеш дізнаватися про новини A1 першим?

Підпишись на нашу розсилку новин