Запрошуємо до співпраці монтажні та інженерні компанії, охоронні структури та будівельні підприємства.

Компанія А1 Секьюріті Груп спеціалізується на наданні повного комплексу послуг охорони об’єктів різної категорії складності. Ми працюємо в широкому спектрі завдань, що мають відношення до забезпечення безпеки бізнесу та особистості, створення сучасних систем технічної і фізичної безпеки.
Всі напрямки діяльності компанії ліцензовані, а обладнання, ми поставляємо, сертифіковані. Доказом високої якості нашої роботи є те, що переважна більшість монтажних організацій користуються послугами пульта Централізованого Спостереження і Групами Швидкого Реагування компанії А1 Секьюріті Груп.

Послуги, які надає компанія:

  1. Пультова охорона квартир
  2. Охорона МАФів
  3. Охорона офісів і магазинів
  4. Пультова охорона приватних будинків
  5. КТС (тривожна кнопка)
  6. Проектування, монтаж і сервісне обслуговування систем охоронної сигналізації
  7. Монтаж і обслуговування систем пожежної сигналізації
  8. Узгодження проектної документації з офіційними державними структурами
  9. Підключення об’єктів, що охороняються на пульт пожежного нагляду
  10. Монтажні та охоронні компанії підключають об’єкти на пільгових умовах

Якщо ваша компанія здійснює будівельну діяльність, або проводить капітальний ремонт (офісів і інших приміщень, будівництво будинків, котеджів, реконструкція будівель і т.д.), де необхідні системи пожежної та техногенної безпеки, але у вас немає ліцензії на проектування та виконання робіт протипожежного призначення, ми пропонуємо співпрацю для спільних проектів.

У нас відпрацьована гнучка система знижок, а також програма бонусів і винагород для монтажних і будівельних організацій.

З питань співпраці телефонуйте + 38 (067) 236 33 32